piątek, 20 kwietnia 2012

Oferty pracy: Web Developer

Wieczorna.pl podejmie współpracę z osobą chętną na stanowisko:
Web Developer
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • projektowanie stron internetowych
  • wprowadzanie poprawek do istniejących stron
  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów ( troubleshooting)
  • proponowanie nowych rozwiązań i ulepszeń
  • badanie trendów na rynku, wyszukiwanie ciekawych informacji, monitoring internetu, etc.
  • inne prace zlecone
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów, preferowane informatyczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
  • Znajomość wzorców projektowych
Oferujemy:
  • realne szanse rozwoju, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów
  • entuzjastyczne i sympatyczne środowisko pracy
  • referencje
Wymagane dokumenty :
  • CV, mile widziane ze zdjęciem; list przewodni
Aplikacje: CV oraz list przewodni proszę kierować na adres: rekrutacja(małpa)wieczorna.pl